GÖREV YAPMIŞ KAYMAKAMLARIMIZ
CEMAL BAŞARAN
 
1952-1953
   TARIK TOGAY
1954-1955
ERTUĞRUL  TANÇ
1956-1959
HALİS TEKİN
1960
 
ALİ ÖZTOK
1960-1963
TURGAY ZİLELİ
1963-1965
TEVFİK İMSEL
1965-1966
FUAT EREN
1966-1969
REMZİ GÜRSU
1969-1970
TAMER ERSOY
1970-1971
GÜNGÖR ALIŞ
1971-1973
RIDVAN YENİŞEN
1973-1975-(20.06.1973-01.12.1975)
MUSTAFA MALAY(V)
1976-(02.01.1976-11.08.1976)
DÜNDAR GÜLTEKİN
1976-1977-(11.08.1976-02.11.1977)
HİKMET DİNÇ(V)
1977-1978-(14.10.1977-13.04.1978)
T. ZİYAETTİN AKBULUT 
1978-1979-(14.04.1978-21.08.1979)
MUSTAFA DEMİR
1979-1981-(21.08.1979-06.04.1981)
İSMAİL  AKA(V)
1981-(20.04.1981-09.12.1981)
OĞUZ KUTSİ AKHAN
1981-1983-(16.12.1981-01.02.1983)
MUSTAFA FARSAKOĞLU
1983-1984-(20.04.1983-27.08.1984)
BURHAN TERZİOĞLU(V)
1983-1984-(10.09.1984-28.11.1984)
YUSUF ÖZDEMİR
1986-(24.06.1986-20.08.1986)
İBRAHİM TÜRKER(V)
1986-(15.09.1986-31.12.1986)
YUSUF ÖZDEMİR
1987-1988-(01.09.1987-04.08.1988)
MEHMET DÖNMEZ
1988-1989-(09.09.1988-02.10.1989)
AHMET ALTIPARMAK(V)
1989-1990-(02.10.1989-19.01.1990)
MEHMET DÖNMEZ
1990-(16.06.1990-06.12.1990)
AHMET CENGİZ(V)
1991-1992-(26.07.1991-03.01.1992)
OSMAN CANBABA(V)
1992-(24.01.1992-16.06.1992)
MUSTAFA TAPSIZ(V)   
1992-(23.06.1992-07.10.1992)
ADEM KARAHASANOĞLU   
1993-1996-(05.07.1993-16.09.1996)
GÜNGÖR AZİM TUNA
1996-2002-(30.09.1996-04.10.2002)
MEHMET POLAT
2002-2005-(09.10.2002-17.10.2005)
İSMAİL USTAOĞLU
2005-2006-(17.10.2005-13.02.2006)
İHSAN KARA
2006-2010-(03.03.2006-06.08.2010)
KEMAL KIZILKAYA
2010-2013-(12.08.2010-2008.2013)
AHMET GENCER
2013-2016-(02.09.2013-14.12.2016)
MUSTAFA KUTLU
2016-       (15.12.2016-Halen Devam Ediyor)